Ne tedd meg, azt a szívességet ennek a nyomorult világnak, hogy rosszul érzed magad benne !
Csak akkor érezzük valaki hiányát ha már elvesztettük, vagy nagyon távol került tőlünk..

Jelenleg fantázia világban tartózkodom, kérlek a sípszó után hagyj üzenetet^^

"Az érzések változnak, de az emlékek megmaradnak."♥
